Dziś

Wychodząc naprzeciw wymaganiom UE i oczekiwaniom klientów firma nasza w roku 2022 uruchomiła kąpiel do chromowania dekoracyjnego w kąpieli pozbawionej chromu na szóstym stopniu utlenienia, co otwiera możliwości dalszej produkcji na wypadek ostatecznego zakazania używania bezwodnika kwasu chromowego do zastosowań dekoracyjnych. 

Dodatkowo, rozszerzyliśmy możliwości linii automatycznej o nowe procesy niklowania.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty. Naszym klientom oferujemy możliwości wdrożenia procesów pod ich specyficzne wymagania.

Zakład Usługowo-Produkcyjny GAL s.c.

INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ & ELASTYCZNOŚĆ

Niklowanie

Witaj na naszej wyjątkowej stronie, gdzie prezentujemy niezrównane możliwości niklu matowego - słupkowego w połączeniu z niklem błyszczącym lub satynowym. Odkryj z nami nie tylko elegancję, lecz także trwałość i nowatorskie podejście do obróbki metalu.
czytaj więcej

Powłoki Cu-Ni-Cr

W naszym zakładzie do nakładania trójwarstwowej powłoki Cu-Ni-Cr stosowane są następujące kąpiele: miedź wstępna, miedź zasadnicza, nikiel i chrom.
czytaj więcej

Linia galwaniczna

Nowoczesna automatyczna linia technologiczna umożliwia nam dostosowanie oferty do wymagań naszych klientów na rynku krajowym i zagranicznych, a także daje możliwości rozbudowy o nowe etapy galwanizacji.
czytaj więcej