Polityka jakości


W naszym zakładzie gwarantujemy najwyższą jakość poprzez wykorzystanie nowoczesnych linii galwanicznych. Te zaawansowane technologicznie instalacje nie tylko zapewniają powtarzalność procesów nakładania powłok, ale także charakteryzują się wyjątkową wydajnością. Nasza praca oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, które umożliwiają utrzymanie stałej jakości produkcji.


Dla naszej Galwanizerni kluczowe jest stosowanie najwyższej klasy technologii i chemikaliów, dostarczanych przez światowych liderów w dziedzinie galwanotechniki. To zapewnia nie tylko trwałość, ale również zgodność z najbardziej rygorystycznymi normami jakościowymi. Nasze procesy opierają się na innowacyjnych rozwiązaniach, co przekłada się na uzyskiwanie powłok galwanicznych najwyższej jakości.


Nasza Galwanizernia dysponuje specjalistyczną aparaturą kontrolno-pomiarową, umożliwiającą monitorowanie procesów produkcyjnych oraz skuteczną kontrolę jakości wyrobów. Laboratorium galwanizerni nadzoruje skład chemiczny kąpieli i rejestruje parametry procesu galwanicznego, dbając o to, aby każdy gotowy wyrób spełniał oczekiwania klienta. Posiadamy atestowaną komorę solną firmy Weiss Technik GMBH, umożliwiającą skuteczne testowanie trwałości wykonanej powłoki.

Wykonywane przez nas powłoki są zgodne z Polskimi Normami:
PN-EN 12329:2002 – ochrona metali przed korozją, elektrolityczne powłoki cynkowe.
PN-EN ISO 3892:2004 – powłoki konwersyjne na podłożu metalowym, powłoki chromianowe na cynku i kadmie.
PN-83/H-97006 – ochrona przed korozją, elektrolityczne powłoki niklowe, niklowo-chromowe i miedziowo-niklowo – chromowe.
PN-83/H-97009 – ochrona przed korozją, elektrolityczne powłoki niklowe i niklowo-chromowe na miedzi i stopach miedzi.
PN-83/H-97017 – ochrona przed korozją, elektrolityczne powłoki miedziowo-niklowe, miedziowo-niklowo-chromowe na stopach cynku.

Zakład Usługowo-Produkcyjny GAL s.c.

INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ & ELASTYCZNOŚĆ

Niklowanie

Witaj na naszej wyjątkowej stronie, gdzie prezentujemy niezrównane możliwości niklu matowego - słupkowego w połączeniu z niklem błyszczącym lub satynowym. Odkryj z nami nie tylko elegancję, lecz także trwałość i nowatorskie podejście do obróbki metalu.
czytaj więcej

Powłoki Cu-Ni-Cr

W naszym zakładzie do nakładania trójwarstwowej powłoki Cu-Ni-Cr stosowane są następujące kąpiele: miedź wstępna, miedź zasadnicza, nikiel i chrom.
czytaj więcej

Linia galwaniczna

Nowoczesna automatyczna linia technologiczna umożliwia nam dostosowanie oferty do wymagań naszych klientów na rynku krajowym i zagranicznych, a także daje możliwości rozbudowy o nowe etapy galwanizacji.
czytaj więcej