Ochrona środowiska

Wielopłaszczyznowe, kompleksowe działania oraz wrażliwość społeczna właściciela firmy sprawiły, że firma nasza od dawna spełnia wszystkie krajowe przepisy oraz standardy Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska.

Troska o środowisko naturalne oraz odpowiedzialność społeczna jest jednym z naszych priorytetów. Dlatego firma podejmuje szereg działań oraz dokłada wszelkich starań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Stąd także decyzje o wdrażaniu nowych, bardziej ekologicznych kąpieli.

Działania te realizowane są poprzez wprowadzanie technologii proekologicznych na każdym etapie produkcyjnym, utylizacja odpadów odbywa się tylko poprzez specjalistyczne firmy na rynku, Zakład GAL dba o ekologiczne składowanie odpadów pogalwanicznych, których wytwarzanie jest optymalizowane przez udoskonalone technologie płukania i odpowiednią konserwację linii. Galwanizernia posiada własną oczyszczalnie ścieków oraz pozwolenie wodno-prawne na przekazywanie ich do zewnętrznego podmiotu.

Zakład Usługowo-Produkcyjny GAL s.c.

INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ & ELASTYCZNOŚĆ

Niklowanie

Witaj na naszej wyjątkowej stronie, gdzie prezentujemy niezrównane możliwości niklu matowego - słupkowego w połączeniu z niklem błyszczącym lub satynowym. Odkryj z nami nie tylko elegancję, lecz także trwałość i nowatorskie podejście do obróbki metalu.
czytaj więcej

Powłoki Cu-Ni-Cr

W naszym zakładzie do nakładania trójwarstwowej powłoki Cu-Ni-Cr stosowane są następujące kąpiele: miedź wstępna, miedź zasadnicza, nikiel i chrom.
czytaj więcej

Linia galwaniczna

Nowoczesna automatyczna linia technologiczna umożliwia nam dostosowanie oferty do wymagań naszych klientów na rynku krajowym i zagranicznych, a także daje możliwości rozbudowy o nowe etapy galwanizacji.
czytaj więcej