Ochrona środowiska

Wielopłaszczyznowe, kompleksowe działania oraz wrażliwość społeczna właściciela firmy sprawiły, że firma nasza od dawna spełnia wszystkie krajowe przepisy oraz standardy Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska.

Troska o środowisko naturalne oraz odpowiedzialność społeczna jest jednym z naszych priorytetów. Dlatego firma podejmuje szereg działań oraz dokłada wszelkich starań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Działania te realizowane są poprzez wprowadzanie technologii proekologicznych na każdym etapie produkcyjnym, utylizacja odpadów odbywa się tylko poprzez specjalistyczne firmy na rynku, zakład GAL dba o ekologiczne składowanie odpadów pogalwanicznych. Galwanizernia posiada zautomatyzowaną oczyszczalnie ścieków.

Zakład Usługowo-Produkcyjny GAL s.c.

INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ & ELASTYCZNOŚĆ

Cynkowanie

Oferujemy usługę pokrywania detali powłoką błyszczącego i matowego cynku, zabezpieczoną przed działaniem korozji w procesie chromianowania (pasywacji) oraz dodatkowo uszczelnioną w specjalnym lakierze, co ma zabezpieczyć przed mechanicznymi uszkodzeniami i wzmocnić odporność korozyjną.
czytaj więcej

Powłoki Cu-Ni-Cr

W naszym zakładzie do nakładania trójwarstwowej powłoki Cu-Ni-Cr stosowane są następujące kąpiele: miedź wstępna, miedź zasadnicza, nikiel i chrom.
czytaj więcej

Linia galwaniczna

Uruchomiona w 2002 r. nowoczesna linia technologiczna umożliwiła nam dostosowanie oferty do wymagań naszych klientów na rynku krajowym i zagranicznych.
czytaj więcej